Pierwsza Konferencja Remarketingu

W dn. 19 czerwca w Warszawie odbędzie się pierwsza Konferencja Remarketingu

Hotel Intercontinental Warszawa
Ul. Emilii Plater 49

W roli prelegentów wystąpią  przedstawiciele takich  firm i instytucji jak: LOTUS Kancelaria Prawno-Windykacyjna Sp. z o.o., Europejskie Centrum Remarketingu Sp. z o.o. , PKO Leasing S.A., LeasePlan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o., dr Elwira Macierzyńska-Franaszczyk – Akademia Leona Koźmińskiego, Katedra Prawa Cywilnego.

Przewidziane są również panele dyskusyjne ekspertów i praktyków w dziedzinie remarketingu, min.: Business Lease Polska, Wrecking Ball Sp. z o.o., Europejskie Centrum Remarketingu Sp. z o.o., ING Lease Polska , MotoExpert,  RTSSC.

Konferencja w pełni poświęcona dynamicznie rozwijającej się branży remarketingu. W jednym miejscu spotkają się i wymienią doświadczenia:

  • przedstawiciele przedsiębiorstw leasingowych i CFM
  • przedstawiciele firm branży rent a car
  • managerowie flot samochodowych (leasingobiorcy)
  • niezależni eksperci od remarketingu
  • firmy dostarczające rozwiązania w obszarze remarketingu
  • przedstawiciele przedsiębiorstw dealerskich pojazdów używanych

Podczas Konferencji zaprezentowane zostaną aktualne rozwiązania oraz trendy w obszarze remarketingu, w tym narzędzia informatyczne wspierające procesy w obrębie remarketingu, dystrybucji i sprzedaży pojazdów oraz innych przedmiotów. Poruszone zostaną również kluczowe zagadnienie związane z bezpieczeństwem sprzedaży.

Uczestnictwo w Konferencji będzie niewątpliwie doskonałym miejscem do wymiany poglądów i doświadczeń oraz pozyskanie wiedzy na temat funkcjonujących modeli sprzedażowych i stosowanych rozwiązań w obsłudze remarketingu, jak również będzie stanowiło znakomite miejsce do nawiązania nowych relacji biznesowych.

PARTNERZY MERYTORYCZNI

   

PATRON MEDIALNY

Pobierz program

Pobierz regulamin

Wyślij Zgłoszenie

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz